Historia Opery Leśnej - zbiórka pamiątek

Historia Opery Leśnej – podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Miasto Sopot, Bałtycka Agencja Artystyczna BART i Muzeum Sopotu ogłaszają zbiórkę pamiątek związanych z ponad stuletnią historią, jednego z najbardziej unikatowych obiektów amfiteatralnych w Europie – Opery Leśnej w Sopocie. 

Zachęcamy wszystkich Sopocian, mieszkańców Trójmiasta i gości do udziału w akcji: „Historia Opery Leśnej – podziel się z nami swoimi wspomnieniami”, w ramach której poszukujemy m.in. współczesnych i archiwalnych fotografii z autografami artystów, plakatów, biletów wstępu, płyt winylowych, pocztówek muzycznych, nagrań audiowizualnych, kostiumów scenicznych, projektów scenografii i instrumentów muzycznych. 

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście Państwo, publiczność którą mieliśmy już i mamy zaszczyt gościć w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertów, spektakli teatralnych i festiwali muzycznych podzielili się z nami swoimi wspomnieniami i przekazali nam pamiątki, które moglibyśmy zaprezentować szerszej publiczności w mającej powstać w przyszłości ekspozycji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przekazaniem lub czasowym udostępnieniem nam pamiątek związanych sopockim leśnym amfiteatrem, prosimy o kontakt!

Bałtycka Agencja Artystyczna BART
ul. Kościuszki 61
81-703 Sopot
tel. (58) 555 84 40 
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy