„Muzyczna Aleja Gwiazd” – Grażyna Brodzińska i jej goście / impreza odwołana

"Muzyczna Aleja Gwiazd" - Grażyna Brodzińska i jej goście
31 sierpnia 2018, godz. 19.00
Opera Leśna, Sopot


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ODWOŁANIA KONCERTU „MUZYCZNA ALEJA GWIAZD” W OPERZE LEŚNEJ W SOPOCIE.

 Z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Muzyczna Aleja Gwiazd zaplanowany 31 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie nie odbędzie się. Należności za bilety będą zwracane w punktach zakupu. Jednocześnie informujemy, że koncert Grażyny Brodzińskiej został zaplanowany również w terminie zimowym – 13 stycznia w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Osoby zainteresowane tym terminem prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia:

Impresariat 34art.pl
tel: 731 – 323 -364
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Orkiestra, soliści, tancerze. Prowadzenie: Artur Orzech

Wielkie widowisko artystyczne!
Bogactwo muzycznych barw!
Na jednej scenie znakomici soliści, wirtuoz skrzypiec,  orkiestra CREO pod dyrekcją Mateusza Walacha, tancerze: Hanna i Michał Kolano i ona, Pierwsza Dama Polskiej  Sceny Muzycznej, Grażyna Brodzińska.

To o niej Bogusław Kaczyński powiedział, że reprezentuje najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Jej uroda, wdzięk i sceniczna charyzma sprawiają, że jest prawdziwą królową estrady. Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne:

znakomity tenor z Petersburga – Alexander Trofimov
wybitny artysta musicalowy – Janusz Kruciński
oraz nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz

Ten wyjątkowy koncert przeniesie nas w magiczny świat muzyki, gdzie będzie można posłuchać najsłynniejszych utworów operetkowych, musicalowych oraz przebojów z całego świata. Publiczność będzie mogła usłyszeć między innymi:
„Usta milczą, dusza śpiewa”
„Besame mucho”
„New York, New York”
„Skrzypek na dachu”

Nie zabraknie też wzruszeń przy walcu z filmu „Noce i dnie”, do którego zatańczą tancerze czy przy piosence „Moon River” z niezapomnianego filmu, „Śniadanie u Tiffany’ego”.  Nie zawiodą się  entuzjaści muzyki klasycznej –  pojawi się „V Symfonia” Beethovena w wykonaniu orkiestry czy też „O sole Mio”, w której na głosy zmierzą się soliści. 

Grażyna Brodzińska: znakomita tancerka i artystka, króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.

Organizator: Impresariat 34art.pl 

Współorganizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Opera Leśna

Patroni: Wyborcza Trójmiasto, Co jest grane, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl,

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy