Koncert pt. Bajkowe podróże

Aurelia Luśnia - śpiew
Rafał Grząka - akordeon
Paweł Stankiewicz - gitary, ukulele, banjo
Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Ariel Ludwiczak – dyrygent

10 lutego 2018, godz. 12.00
Sala Koncertowa PFK Sopot, Opera Leśna

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczny poranek z okazji rozpoczynających się ferii zimowych!  W samo południe, w niedzielę 10 lutego, w Sali Koncertowej PFK Sopot odbędzie się koncert familijny pt. Bajkowe podróże.

W programie koncertu usłyszymy znane i lubiane piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya takie jak Na morza dnie z Małej Syrenki, Nie bój się chcieć ze Zwierzogrodu, Mam tę moc z Krainy lodu czy Pół kroku stąd z Vaiany.

W rolę Arielki, Judy Hopps, Elzy i Vaiany oraz wielu innych postaci wcieli się Aurelia Luśnia, wszechstronnie wykształcona wokalistka, poruszająca się nie tylko w stylistyce muzyki rozrywkowej, której głos niemal stworzony jest do interpretowania bajkowych piosenek. Artystka posiada także bogaty repertuar klasyczny, z powodzeniem wykonuje również autorską muzykę, złożoną z kompozycji własnych i  współtworzonych z gitarzystą Pawłem Stankiewiczem.

Podczas koncertu wystąpią również znakomici instrumentaliści - akordeonista Rafał Grząka, pianista Piotr Banaszek oraz Paweł Stankiewicz - gitarzysta i autor większości opracowań muzycznych. Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Ariel Ludwiczak.

Zapraszamy najmłodszych słuchaczy, dzieci, młodzież a także całe rodziny do spędzenia czasu przy dźwiękach z animowanych światowych hitów, z których wiele było nominowanych i nagradzanych Oscarami i Złotymi Globami.

W programie największe przeboje z bajek Disneya.

Bilety w cenie 15 zł - normlalny, 10 zł - ulgowy do nabycia w Informacji Turystycznej Sopot

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy