Dla autyzmu i Domu Rain Mana - koncert charytatywny

Katarzyna Groniec i Kacper Fułek
Dla autyzmu i Domu Rain Mana  - koncert charytatywny

10 listopada 2019, godz. 18.00
Sala Koncertowa PFK Sopot, Opera Leśna

Artyści zagrają koncert na rzecz budowy Domu dla osób z autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/Czerska (pow. chojnicki). Fundacja Dom Rain Mana jest Organizacją Pożytku Publicznego włączającą  się w nurt pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom przez konsultacje,  szkolenia  i konferencje, wydawanie pisma AUTYZM i organizację  imprez integrujących  środowisko. Dalekosiężnym celem fundacji jest stworzenie na wiejskiej farmie Centrum Pomocy dla osób z autyzmem – „Dom Rain Mana”. Posiadamy tam ziemię, przygotowany jest projekt domu, są doprowadzone media, zbierane są pieniądze na budowę domu, w którym będą mogły żyć osoby z autyzmem, gdy zabraknie ich rodziców. Więcej informacji o Fundacji Dom Rain Mana i o autyzmie na www.domrainmana.pl i fb https://www.facebook.com/domrainmana/

Katarzyna Groniec jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1988 r. Dla nas wystąpi z programem promującym jej  najnowszy album „Ach!“ , za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii „muzyka poetycka roku”. „Ach” opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem, co jakiś czas kończacym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

Kacper Fułek, uczestnik tegorocznej edycji Voice of Poland, zaśpiewa kilka piosenek, w tym własne kompozycje. Dla Domu Rain Mana wystąpi już po raz drugi.


W czasie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna obrazów i grafik trójmiejskich artystów na rzecz budowy Domu dla Osób z Autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/ Czerska.

Zaproszenia  - dowolny datek na budowę Domu Rain Mana (sugerujemy 50 zł od osoby ) można zamawiać telefonicznie u organizatora: 606 58 59 41.

Organizator: Fundacja Dom Rain Mana /www.domrainmana.pl/
Współpraca: Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Opera Leśna 
Patron Honorowy: Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego
Patronat medialny: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy