Recital fortepianowy Pawła Kowalskiego

Recital fortepianowy Pawła Kowalskiego

Akademia 30+ w Trójmieście zaprasza 18 grudnia (godz. 19.00)

do Sali Koncertowej PFK w Sopocie na recital fortepianowy Pawła Kowalskiego.

 

W programie recitalu znajdą się utwory Chopina, Komedy, Lutosławskiego, Skriabina i Beethovena.

Paweł Kowalski to jeden najwszechstronniejszych polskich pianistów. W swoim repertuarze ma ponad kilkadziesiąt utworów na fortepian i orkiestrę – od Mozarta i Chopina do Panufnika, Kilara i Góreckiego. Gra również muzykę filmową oraz jazz. Występował m.in. z orkiestrą Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Yehudi Menuhina, a także z orkiestrami radiowymi w Berlinie, Oslo, Zagrzebiu, Katowicach i Warszawie. 

Nagrał płyty z utworami Chopina, Beethovena, Brahmsa, Zarębskiego i Panufnika. Jest również jurorem sześciu międzynarodowych konkursów pianistycznych.

Pianista nie tylko z wirtuozerią wykonuje utwory wielkich kompozytorów, ale również niezwykle zajmująco potrafi o nich opowiadać, o czym z pewnością przekonają się uczestnicy recitalu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety w cenie: 35 zł

Osoby zainteresowane uczestnictwem w recitalu proszone są o kontakt mailowy ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefoniczny (764 62 10; 601 300 163) z Organizatorem.

www.akademia30plus.pl

 

 

 

Wystąpili w Operze Leśnej

Animals
Anna Maria Jopek
Czesław Mozil
Edyta Górniak
Elton John
Grzegorz Markowski
Jethro Tull
Kayah
Lionel Richie
Maria Peszek
Paul Anka
Whitney Houston
Zakopower

Dla biznesu

Klub "Pod Sceną" (kopiuj)

Dla prasy