niedziela, 10.09.2023

18:00

Koncert dla Mieszkańców „Muzyczne pocztówki z Sopotu”

scena główna


Koncert dla Mieszkańców „Muzyczne pocztówki z Sopotu” to wydarzenie muzyczne wpisujące się w obchody 200 lat Kurortu Sopot.
Koncert będzie połączeniem historii i tradycji Sopotu z jego współczesną energią.

W niedzielę, 10 września o godzinie 18.00 wysłuchamy niezwykłych aranżacji znanych i cenionych szlagierów. Przed nami podróż poprzez utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. „Sopockie Bolero”, „Parostatek”, „Już nie ma dzikich plaż” oraz utwory kojarzone z sopockim kurortem.

Na scenie swoimi głosami zaczarują nas artyści reprezentujący różne pokolenia: Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Marek Piekarczyk, Magdalena Kumorek, Anna Rusowicz i Jan Emil Młynarski. Towarzyszyć im będzie Polska Filharmonia Kameralna Sopot i Rebel Babel Ensemble pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego i Szymona Morusa, w aranżacjach Pawła Hulisza. 


Organizatorzy przygotowali specjalną, ograniczoną pulę biletów dla Sopocian, które można nabyć na Kartę Sopocką w sektorach: A, B, C, D, G, H w cenie 40 zł oraz w sektorach F i I w cenie 30 zł. Karta Sopocka upoważnia do zakupu 2 biletów w cenie promocyjnej. Przed wejściem na koncert nastąpi weryfikacja Kart Sopockich. Bilety na Koncert dla Mieszkańców „Muzyczne Pocztówki z Sopotu” można nabyć elektronicznie na stronie www.operalesna.pl oraz stacjonarnie w kasie Opery Leśnej i Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety, dotyczącej budowy całorocznego obiektu, w którym powstanie centrum edukacyjno-wystawiennicze. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne! Ankieta: www.bit.ly/AnkietaCentrumEdukacyjno-Wystawiennicze

Polecane wydarzenia