24-25.05.2024

18:30

Polsat Hit Festiwal 2024 – dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy

Opera Leśna, scena główna

Jak co roku od ponad 20 lat za sprawą Polsatu Sopot stanie się na dwa dni najbardziej przebojowym miastem w Polsce. Usłyszymy największe hity, które królowały w ubiegłym roku w rozgłośniach radiowych. Na deskach Opery Leśnej wystąpią zdobywcy platynowych i diamentowych płyt. Nie zabraknie też tego, co widzowie lubią najbardziej, czyli jubileuszy. W tym roku świętować z nami będą Golec uOrkiestra, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska i Danzel. Z kolei finałowy, sobotni koncert tegorocznego festiwalu będzie poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu.

Sopockie wieczory poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Kołodziejska, Maciej Dowbor, Maciek Rock, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

DZIEŃ 1 – 24 MAJA

Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra          

Podczas Polsat Hit Festiwal nie zabraknie niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W piątek w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra, z którymi „na góralską nutę” zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Magda Bereda, Enej, Gromee, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Kayah i inni.  Na scenie Opery Leśnej zespół wystąpi ze swoimi największymi przebojami podsumowującymi ćwierćwiecze istnienia. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ściernisko”, „Crazy is My Life” czy „Słodycze”.

Radiowy Przebój Roku                                    

W piątkowym koncercie „Radiowy Przebój Roku” wystąpią artyści, których piosenki w ubiegłym roku królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Smolasty & Doda z utworem „Nim zajdzie słońce”, Margaret z „Tańcz głupia”, Dawid Kwiatkowski z hitem „Cafe de Paris”, Roxie Węgiel ze swoim przebojem „Miasto” oraz Oskar Cyms, Lanberry&Tribbs, Natalia Zastępa. To będą naprawdę najgorętsze hity!  Na sopockiej scenie będziemy również celebrować „Dwudziestkę” króla disco Danzela i jego hitu „Pump it up”

Chodź, Przytul, Przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego

Podczas Polsat Hit Festiwal jubileusz 30-lecia na scenie będzie świętował charyzmatyczny Andrzej Piaseczny. W koncercie będą mu towarzyszyli jego wyjątkowymi goście: Matt Dusk i Kuba Badach. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć wiele niezapomnianych przebojów, w tym takie utwory jak „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Niecierpliwi”, oraz „Imię deszczu”. Zapowiada się wieczór pełen emocji, wspomnień i niesamowitej muzyki!

DZIEŃ 2 – 25 MAJA

Debiutowali w Polsacie

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwal na widzów czeka sentymentalna podróż w przeszłość – na scenie wystąpią artyści, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Afromental, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie „Must be the Music. Tylko muzyka”. 

Koncert Diamentowy  

Na scenie w Operze Leśnej wystąpią najbardziej rozchwytywani artyści w Polsce, których albumy i single w ostatnim czasie osiągnęły status diamentowych. Opera Leśna będzie gościć gwiazdy, których muzyka zdobyła serca milionów fanów. W „Koncercie Diamentowym” usłyszymy takich artystów jak: Smolasty, Blanka, Skolim, Malik Montana.

Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwal będziemy celebrować jubileusz Majki Jeżowskiej, której piosenki kochają dzieci od 5 do 105 lat – w Sopocie usłyszymy je w specjalnym rockowym wykonaniu.  Nie zabraknie takich niezapomnianych przebojów jak „Najpiękniejsza w klasie”, „Wszystkie dzieci nasze są” oraz „A ja wolę moją mamę”. To będą chwile pełne radości, wspomnień i dobrej zabawy! Gościnnie wystąpią: Krystyna Prońko i Malik Montana.

„Męskie Granie / Wodecki Twist / Pater”

Na finał drugiego dnia festiwalu przeboje Zbigniewa Wodeckiego w aranżacji gitarzysty, kompozytora i producenta muzycznego Kamila Patera. W koncercie „Męskie Granie / Wodecki Twist / Pater” Natalia i Paulina Przybysz, Piotr Odoszewski, Wiktor Dyduła, Wiktor Waligóra, Dawid Tyszkowski zabiorą nas w podróż przez największe hity Zbigniewa Wodeckiego m.in. „Chałupy welcome to”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Zacznij od Bacha” oraz „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Polecane wydarzenia

wróć do wszystkich wydarzeń